logo-for-people
bio káva a čajbio sušenky bio džusy a bio nakládaná zeleninabio apibuly, bio džusy čokoládybio vločky bio bezlepkové cereáliebio olivové oleje bio bezlepkové rýžové nudlebio čokoláda bio džusymorske rasy bio kořeníbio italské těstoviny poridgeíbio koření italske-omackykrekry artisan italská-rizota-polévky dresingybio čokoláda bio bylinyomačky-pesta

Ručně vyráběná čokoláda

bio čokoláda

To je jedinečná story dvou samostatně myslících lidí. Uplynulo devět let od okamžiku, kdy dva právníci vyrobili první čokoládu a stále jdou svou cestou. Kvalita bez kompromisů, kdy není možné jít cestou Fair Trade, neboť zde často nemají možnost získat ty nejlepší kakaové boby pro svou výrobu, ale nedávají žádné peníze na reklamu a ty věnují na dobročinné projekty (nyní je to celkem 20 tisíc liber ročně) a vzhledme k vykupované kvalitě platí mnohem více, než je požadováno pravidly FT. Stále hledají nové chuti čokolády a za takový přístup získávají jedno ocenění za druhým. Zkuste se zeptat kdesi v Anglii, milovníka čokolády, co mu říká značka Montezuma´s a dále již zde o této značce nemusíme psát.
Co je specialitou: určitě vynikající mléčná plantažní 43% Venezuela nebo třešně v čokoládě macerované v Kirsch či mango v bílé čokoládě s chilli a limetkou.

Nabídka čokolád:

bio čokoláda
Tabulková čokoláda 30 g (5 druhů)
bio čokoláda
Tabulková čokoláda 45 g (8 druhů)
bio čokoláda
Tabulková čokoláda 100 g (12 druhů včetně plantážních)
Tabulková čokoláda 300 g design provedení (5 druhů)
Ovoce v čokoládě 130 g (6 druhů)
Giant Dollops 180 g (3 druhy)
bio čokoláda
Horká čokoláda 300 g (3 druhy)
Na objednání Truffles (pralinky) a Dainty Dollops v různých provedeních.

www.montezumas.co.uk
Jakékoli užití obsahu včetně kopírování článků je zakázáno. FOR PEOPLE © 2009