logo for people/>
           <img src=
bio káva a čajbio sušenky bio džusy a bio nakládaná zeleninabio apibuly, bio džusy čokoládybio vločky bio bezlepkové cereáliebio olivové oleje bio bezlepkové rýžové nudlebio čokoláda bio džusymorske rasy bio kořeníbio italské těstoviny poridgeíbio koření italske-omackykrekry artisan italská-rizota-polévky dresingybio čokoláda bio bylinyomačky-pesta

Artisan Biscuits


Výrobky společnosti Artisan Biscuits vycházejí z dlouhé tradice ruční pekárenské výroby. Za celou více než 70-ti letou historii má nyní pouze třetího šéfa výroby.
Jedinečnost a tradici také dokládá používání pouze přírodních ingrediencí , prosté jakýchkoliv umělých barviv či dochucovadel nebo složek prodlužujících životnost.
Pokud je jednou okusíte slané krekry a sušenky se sýry, pro mnoho z vás to bude znamenat pravidelně je hledat v regálech vašeho oblíbeného obchodníka, který rozumí, co je dobré.
Nyní nabízíme dvě řady produktů a to ve slaném provedení: Mondovino - slané krekry k vínům a Grate Britain sušenky s anglickými sýry.


Mondovino krekry

Tyto krekry, jejichž receptura byla vyvinuta přímo ke konzumaci s vínem, sypané solí a zjemněné olivovým olejem, tak aby umožňovaly hlubší požitek z chuti vína a dotvářely jeho jedinečnost. Každý ze čtyř druhů má upravenou svou chuťovou paletu, tak aby odpovídal vlastnostem chuti vín, ke kterým je určen.
Zelené olivy a olivový olej k bílým vínům, tak aby podpořili chuti svěží přírody.
Mladá cibulka a smetana k rosé pro rozšíření chuti u těchto často svěžích mladých vín.
Marocká semínka a koření k červeným k dotvoření údernosti chuti, zejména u těžších a tělnatých vín.
Hříbky k suchým šumivým vínům k rozvinutí a zvýraznění těchto vín s větším obsahem kyselinek.

Grate Britain sýrové anglické sušenkyTyto sušenky obsahují skutečně čerstvě namleté, původní anglické sýry. To jim propůjčuje plnou, ale přesto velmi jemnou chuť. Jedná se o skutečnou starou dobrou Anglii se vším všudy. Po ochutnání těchto sušenek budete nejen milovat tyto dobroty, ale při další návštěvě obchodu se sýry hledat i tyto sýry.
Cheddar biscuits
Stilton biscuits
Smoked Cheese biscuits

                 

www.artisanbiscuits.co.uk

Jakékoli užití obsahu včetně kopírování článků je zakázáno. FOR PEOPLE © 2009