logo FOR PEOPLE, s.r.o.
bio káva a čajbio sušenky bio džusy a bio nakládaná zeleninabio apibuly, bio džusy čokoládybio vločky bio bezlepkové cereáliebio olivové oleje bio bezlepkové rýžové nudlebio čokoláda bio džusymorske rasy bio kořeníbio italské těstoviny poridgeíbio koření italske-omackykrekry artisan italská-rizota-polévkyoleje dresingybio čokoláda bio bylinyomačky-pesta

Marmelády, apibuly a cidre od Coteaux Nantais


marmelády, džusy a šumivé mošty
Hospodaří na 93 ha plochy, která je obhospodařována podle pravidel biodynamického zemědělství. Hodně, jako ostatně všichni naši dodavatelé lpí na kvalitě a tu skutečně nešidí. Dáte-li si jejich Cidre a porovnáte-li jej s některým lacinějším, ač tem může být oceněn i z různých soutěží, je jiný, takový neředěný. A to vlastně platí o všech jejich výrobcích. Nehoní se za objemem produkce, ale za skutečnou chutí. Marmelády mi připomínají ty od mé mamky. Meruňková není svítivě oranžová, nepoužívají zbytečné antioxidanty, je do tmava, ale naopak chuť je pronikavá jemná a to platí i o třešňové či malinové. Jejich činnost má řád a to pěstují 34 druhů jablek a 6 hrušek a pak ještě kiwi, meruňky, broskve. Můj favorit je třešňová marmeláda s croissantem, který je ještě teplý a pak hezky vychlazený nealkoholický jablečný mošt. Takový od nikoho jiného nekoupíte.
Apibul neboli dětské šampaňské ocení i dospělí, ktěří nemůžou alkohol. Konec dvojích lahví, nyní můžete na dětské párty nalévat dětem i dospělím stejné bubliny.

Nabízíme:

4 druhy šumivých jablečných moštů
10 druhů marmelád
Jablečný ocet
Jablečný koncentrát
2 druhy Cidre

www.coteaux-nantais.com
Jakékoli užití obsahu včetně kopírování článků je zakázáno. FOR PEOPLE © 2009