bio káva a čajbio sušenky bio džusy a bio nakládaná zeleninabio apibuly, bio džusy čokoládybio vločky bio bezlepkové cereáliebio olivové oleje bio bezlepkové rýžové nudlebio čokoláda bio džusymorske rasy bio kořeníbio italské těstoviny poridgeíbio koření italske-omackykrekry artisan italská-rizota-polévky dresingybio čokoláda bio bylinyomačky-pesta

Sladké a slané sušenky s olivovým olejemTo jsou sušenky jaké vám zachutnají a pak si je okamžitě zamilujete, ač v nich nejsou živočišné tuky (nahrazeny olivovým olejem), žádné mléko a vejce. Přesto výborné a neošizené, vhodné i pro lidi trpící potravinovou alergií( intolerancí mléka a vajíček) a vysokým cholesterolem. Nevím, jak to dělají, ale je to tajemství tohoto cukráře z Villeny, města s mocným hradem. Dodnes pamatuji, jak mě vyzvedávali na letišti starou škodovkou. Oni to dělají se svou ženou srdcem a to je na tom produktu znát. Věřte, že zákazník je na prvním místě a pro to dělají vše. Mě ta jejich filozofie připomíná Roquefort, stačí málo, ale ta chuť je intenzivní a skutečná.
Můj typ je slaná sušenka s mořskou řasou a nebo na sladko s čokoládou. Kdo chce něco, co není tak sladké (a tyto sušenky skutečně nejsou přeslazené), pak ať zkusí špaldové. Synovec má zase nejraději slané s ančovičkami.

  
    

Nabídka sušenek:

4 druhy sladkých sušenek
4 druhy slaných sušenek
                 

www.bio-darma.com

Jakékoli užití obsahu včetně kopírování článků je zakázáno. FOR PEOPLE © 2009