logo FOR PEOPLE, s.r.o.
bio káva a čajbio sušenky bio džusy a bio nakládaná zeleninabio apibuly, bio džusy čokoládybio vločky bio bezlepkové cereáliebio olivové oleje bio bezlepkové rýžové nudlebio čokoláda bio džusymorske rasy bio kořeníbio italské těstoviny poridgeíbio koření italske-omackykrekry artisan italská-rizota-polévky dresingybio čokoláda bio bylinyomačky-pesta

Vločky a muesli


vločky
U kolika balení vloček, muesli nebo lupínků si můžete být jisti že to není jenom přesypaný velký pytel do malých sáčků a pokaždé od jiného producenty, kde je to zrovna levnější? Tak zde tři výrovní haly zaručují, že na začátku je nákup zrnin od dlouhodobých dodavatelů často z okolí v režimu ekologického zemědělství. A pak už probíhá čištění zrna, lisování na vločky a případně dálší zpracování na konečné produkty. Vše s důrazem na čerstvost a kvalitu produktů.
Jako u mnoha jiných našich dodavatelů se jedná o průkopníky, kteří začali již v roce 1977. Co jsou speciality: určitě amarantové nebo quinoa vločky ale výborné jsou i prosné díky jejich čerstvosti a pak sortiment muesli, jak klasických tak křupavých v provedení bez cukru. Ale je-li výběr na mě, pak volím lupínky s kokosem a brusinkami zalité mlékem.

Nabídka cereálií:

Základní vločky (celkem 11 druhů)
Muesli základní (celkem 4 druhy)
Muesli křupavé (6 druhů, z toho 4 bez cukru)
Lupínky (3 druhy)

www.dehalm.nl
Jakékoli užití obsahu včetně kopírování článků je zakázáno. FOR PEOPLE © 2009