logo FOR PEOPLE, s.r.o.
bio káva a čajbio sušenky bio džusy a bio nakládaná zeleninabio apibuly, bio džusy čokoládybio vločky bio bezlepkové cereáliebio olivové oleje bio bezlepkové rýžové nudlebio čokoláda bio džusymorske rasy bio kořeníbio italské těstoviny poridgeíbio koření italske-omackykrekry artisan italská-rizota-polévky dresingybio čokoláda bio bylinyomačky-pesta

Cereal Terra


cereal tera - krémy a omáčky
Sedím v kanceláři této společnosti a koukám se na vrcholky Alp, jak je tu krásně a celé je to v zelené barvě. Tito lidé, kterým na začátku nikdo nevěřil, vytvořili za třicet let společnost, která produkuje podle tradičních receptů, tak jak se to dělalo doma v italských rodinách.
Jejich sortiment konzervovaných produktů je úžasný. Od vegetariánského pesta, přes skvělé lilky v oleji nebo artyčokový krém s tuňákem po jejich čokoládové krémy s ovocem či houbový krém.
Mnoho výrobků najde uplatnění jako předkrm nebo něco drobného pro chuť, jiné jsou skvělé k těstovinám, rýži či na pečivo.
Je to skutečná babičkovská chuť, jen nakládané rajčata umí můj táta lépe, ačkoliv jsou jen od Kolína a nejsou sušené na sluníčku Sicílie, ostatní výrobky mají lepší a určitě si je zamilujete.
Já doporučuji Pesto Roso nebo pikantní fazole. A pak u nás méně obvyklé lilky v oleji, nestijí tolik, co rajčata, chuť je také jiná, ale podmanivá a skvělé jako předkrm, či jako příloha k masu…

Nabízíme:

Krémy k sýrům (4 druhy)
Pesto (3 druhy)
Krémy (6 druhů)
Nakládaná zelenina v oleji nebo jako konzervovaná (6 druhů)
Ovocné krémy s čokoládou (3 druhy)
Ostrý kečup (tak ten na mě ani nezbyl při testování, jak byl dobrý) a medový ocet

www.cerealterra.it
Jakékoli užití obsahu včetně kopírování článků je zakázáno. FOR PEOPLE © 2009