logo FOR PEOPLE, s.r.o.
bio káva a čajbio sušenky bio džusy a bio nakládaná zeleninabio apibuly, bio džusy čokoládybio vločky bio bezlepkové cereáliebio olivové oleje bio bezlepkové rýžové nudlebio čokoláda bio džusymorske rasy bio kořeníbio italské těstoviny poridgeíbio koření italske-omackykrekry artisan italská-rizota-polévky dresingybio čokoláda bio bylinyomačky-pesta

Cascina Belvedere - specialista na rýži

rýže a rizotové směsi

Rodinná farma s kořeny v 17. století hospodařící na 120 ha polí v okolí jejich usedlosti v údolí řeky Pád. Vidět ty různé období roku na rýžových polích s promyšleným systém je fascinující. Oku lahodící zelená v létě ozařovaná sluncem až po pozdní záři se sklizní a posekaným polem, které již není pod vodou a není ani vodních ptáků, ale spíše dravců.
V nabídce naleznete jednak sortiment balené rýže odrůd Arborio a Carnaroli k přípravě rizota či paelly, ale i jiných rýžových pokrmů, dále celozrnou rýži či černou původem z dálného východu a rýži růžovou - tradiční italskou. Připravujeme také odrůdu Esenzza, která je kombinací thajských a pakistánských odrůd tzv. Basmati rýže. V nabídce jsou také vynikající originální směsi na polévky a rizota namíchané k rychlé přípravě od 10 do 15 minut.
Ja osobně doporučuji rizoto s artyčokem nebo polévku z luštěnin či pórko-bramborovou.

Nabídka:

6 druhů rýže balené po 500 g
5 druhů polévek
9 druhů rizota

Vše z ekologického zemědělství.

www.cascinabelvedere.com
Jakékoli užití obsahu včetně kopírování článků je zakázáno. FOR PEOPLE © 2009