bio káva a čajbio sušenky bio džusy a bio nakládaná zeleninabio apibuly, bio džusy čokoládybio vločky bio bezlepkové cereáliebio olivové oleje bio bezlepkové rýžové nudlebio čokoláda bio džusymorske rasy bio kořeníbio italské těstoviny poridgeíbio koření italske-omackykrekry artisan italská-rizota-polévkyoleje vigean dresingybio čokoláda bio bylinyomačky-pesta

FOR PEOPLE - BIO DELIKATESY

Již tři roky přinášíme našim zákazníkům špičkové produkty z oblasti delikates. Převážná většina pochází z ekologického zemědělství. Velký důraz klademe na výběr dodavatelů, kde hlavním kritériem je kvalita produktu a dostatečná šíře portfolia výrobků. Dále musí být společnost expertem na danou skupinu produktů a jejím producentem a nikoliv jen jakýmsi přebalovačem. Proto každou společnost před tím, než její výrobky nabízíme dále, návštívíme a produkty testujeme nejen po stránce chuti, ale i dalších parametrů důležitých pro spotřebitele.
Naší prioritou je nabízet kvalitní produkty od specializovaných firem, které jsou v dané oblasti specialisty a produkují vždy vysokou kvalitu, která výrazně převyšuje oborový průměr a i nabízená šíře sortimentu je schopná uspokojit největší labužníky nebo specifické potřeby některých spotřebitelů. Není nic neobvyklého, že se jedná i o jedinečné produkty, tak jako například mořské řasy nakládané v extra panenském olivovém oleji, šumivé jablečné mošty nebo nakonec medový ocet či sortiment téměř 200 druhů nejlepšího koření.
Pro nás je na prvním místě nejen obchod, který od nás odebírá, ale také spokojený konečný spotřebitel, proto jsme připraveni Vám naslouchat a udělat maximum pro vaši spokojenost. Veškerý nabízený sortmient samozřejmě držíme trvale skladem. Naší cenovou politikou je nabídnout produkty za srovnatelné ceny jako na domácím trhu odkud pocházejí, to znamená za dobrou cenu.

Jakékoli užití obsahu včetně kopírování článků je zakázáno. FOR PEOPLE© 2009