logo for people
bio káva a čajbio sušenky bio džusy a bio nakládaná zeleninabio apibuly, bio džusy čokoládybio vločky bio bezlepkové cereáliebio olivové oleje bio bezlepkové rýžové nudlebio čokoláda bio džusymorske rasy bio kořeníbio italské těstoviny poridgeíbio koření italske-omackykrekry artisan italská-rizota-polévky dresingybio čokoláda bio bylinyomačky-pesta

Mořské řasy a potraviny s řasamiNikde nenajdete někoho, kdo dělá tolik pro propagaci mořských řas, snad jen škoda, že mluví jen španělsky stejně jako jeho manželka, ale to jak během několika let rozšířili sortiment je úchvatné. Skutečně se orientují směrem ke gastronomii jako takové, ne jen produkovat sušené řasy jako doplněk stravy. A to se mi na tom také líbí, škoda že nejsme blíže, abychom mohli nabídnout třeba i kvalitní chlazené, ale i tak je sortiment široký a některé produkty mohu doporučit i těm kteří chtějí začít s řasami, ale neví jak.
Co je specialitou? Určitě mořské řasy v extra panenském olivovém oleji s curry a nebo s octem a když vás neosloví toto, pak tu jsou ručně dělané nudle s wakame nebo mořským salátem či játra z mořského ďase, konzervované řasy s mladým česnekem nebo s mušlemi a dále čajové směsi, zelený čaj sencha s mořskými řasami Wakame, směs zeleného čaje s rooibosem a řasami wakame, kombu a nori.

Sortiment produktů s mořskými řasami:

Sušené mořské řasy 25 g (9 druhů včetně agaru)
Mleté sušené řasy 200 g (6 druhů, vhodné i k přípravě domácích těstovin)
Konzervované řasy v slaném nálevu (3 druhy)
Konzervované řasy v citrónovém nálevu (3 druhy)
Konzervované řasy v extra panenském oleji (5 druhů)
Čajové směsi s mořskou řasou 100 g (4 druhy včetně antioxidačního nebo relaxačního)
Těstoviny s mořskou řasou (4 druhy)
Škeble, břitky, slávky...(6 druhů v různé úpravě)
Játra z mořského ďase a játra z mořského ďase s jikrami ježovky

www.portomuinos.com
Jakékoli užití obsahu včetně kopírování článků je zakázáno. FOR PEOPLE © 2009